Skip to content

WhatsApp Aero’nun çalmaması sorununu çözmenin 5 yolu

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(TR),whatsaero.org(BR),whatsapaero.org(TR)

Bazen telefonunuzun kilidini açıyorsunuz ve bilinmeyen bir arayan bulmak için WhatsApp Aero’yu açıyorsunuz, ancak çalmıyor. Gelen arama sesini açmayı denediniz ama yine de sorunu çözemediniz. Endişelenmeyin. Çoğu insan WhatsApp Aero’m neden çalmıyor sorunuyla karşılaştı. WhatsApp Aero’nun çalmaması sorununu çözmenin 5 yolunu listeledik. Siz de listelediğimiz bu sorunu çözebilirsiniz.

  1. Rahatsız Etmeyin özelliğini kapatın

Rahatsız Etmeyin özelliğini açtıysanız, hem gelen arama sesi hem de medya sesi açık olsa bile tüm gelen arama uyarıları çalmayacaktır. Rahatsız Etmeyin özelliğinin çalışıp çalışmadığını ayarlardan kontrol etmeniz gerekir. Çalışıyorsa, kapatmak için düğmeyi değiştirin.

  1. Önbelleği temizleyin

Telefonunuzu ve uygulamalarınızı ne kadar uzun süre kullanırsanız, her türden daha fazla medya dosyası oluşturulur. Bunlar telefonunuzda depolama alanı kaplayabilir ve uygulamalarınızın hızını etkileyebilir. Ayrıca, telefonun depolama alanı tükendiğinde uygulamaların arızalanmasına da neden olabilirler. Bu nedenle, telefonun önbelleğini ve çöpünü zamanında temizlemek gerekir.

  1. Telefonu yeniden başlatın

Çoğu insanın cep telefonlarıyla sorun yaşadıklarında bu yöntemi kullanacaklarına inanıyorum. WhatsApp Aero’nuz çalmıyorsa, telefonunuzu yeniden başlatmayı da deneyebilirsiniz. Telefonunuz tembel bir uykuya dalmış olabilir.

  1. WhatsApp Aero’yu yeniden yükleyin

WhatsApp Aero üzerindeki bazı dosyaların bozulmuş olması ve bu dosyaların bazı işlevlerinde sorun yaşanması mümkündür. WhatsApp Aero şu anda en son sürüme sahip değilse, onu kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

  1. WhatsApp Aero’yu veya mobil cihazı güncelleyin

Eski sürümü kullanma sürecinde kaçınılmaz hatalar vardır, bu nedenle yeni sürümlerin oluşturulması. WhatsApp Aero’yu güncelleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Bu işe yaramazsa, mobil cihazınızı da güncelleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *